Život ve Štěrboholech

Našli jste místo plné života. Místo, kde můžete mít chvíle jen pro sebe. Našli jste místo, kde budete šťastní.

Život v klidu maloměsta

Lidská přirozenost je neúprosná a lidé, kteří nás obklopují jsou pro nás životně důležití. Rodina, přátelé, ale také sousedé. Za poslední desetiletí se bydlení stává stále anonymnějším, zejména díky stěhování do obrovských bytových domů, tolik typických pro města. Málokterý Pražan dnes ví, jaké to je opravdu znát své sousedy. Zdravit se s nimi nebo se občas setkat na víně či kávě. Málokterý pražský rodič dnes ví, jaké to je nebát se pustit své dítě na ulici. Mysleli jsme na to a věříme, že právě u nás tyto pocity zažijete.

Kuchyň

Získejte novou energii

Vyčistit si hlavu od povinností a přijít na jiné myšlenky. Odpočinek zkrátka potřebujeme všichni. Každému však vyhovuje jiná forma a možností budete mít nepřeberně. Zahrát si badminton, tenis nebo fotbal? Stačí pár kroků do sousedních Štěrbohol. Raději relaxujete individuálně? Odpočívat aktivně v souladu s přírodou můžete jízdou na kole, na in-line bruslích nebo si jít zaběhat. Vydat se můžete také na pohodovou procházku do přírodního parku Hrušov. V blízkosti vašeho domova nebudou mít nouzi o vyžití ani vaše děti. K dispozici mají několik sportovních hřišť a trénovat bezpečnost na silnici mohou na dopravním hřišti. 

Obývací pokoj

Praktické služby vždy po ruce

Našli jste místo, kde vás nic nezaskočí. Rychlé nákupy jsou v docházkové vzdálenosti díky Retail Parku Štěrboholy, který nabízí celou škálu nákupních možností. Tři minuty pěšky najdete supermarket Lidl či Iceland, drogerii vám poskytne Teta nebo Rossmann a pro sportovní potřeby si zaběhnete do Sportisima nebo Insportlinu. Nechybí zde ani lékárna či elektro. Stejně tak si v blízkosti vašeho domova můžete zajít na dobré jídlo do restaurace nebo kavárny.

Služby

Komunita, která žije

Pestrý společenský život je to, co odlišuje místa, kde se cítíte skvěle, od těch ostatních. Cvičení, tanec, dny věnované dětem a další různorodé akce. Ve spolupráci s místními organizacemi pořádáme akce, které si užije celá vaše rodina. V minulosti proběhlo několik dětských diskoték, v rámci fit týdne tančení v rytmu zumby, cvičení aerobicu nebo jógy. Na své si přišli i malí umělci při výtvarné a keramické tvorbě v rámci akce Art Session.

Komunita

Budoucnost

Každé území by mělo mít svou vizi. Rodinné domy Štěrboholy jsou součástí území, jehož vize koncipuje rodinné bydlení obklopené zelení a klidovou parkovou zónou. Současně však i život s pestrými a osobitými službami, tolik typickými pro maloměsta. Netradiční, ale o to zajímavější, bude sadová oblast s ovocnými stromy a letním kinem. Život pak přinese obcí plánovaná mateřská a základní škola, která by se měla stát součástí jižní části území. 

Obývací pokoj

Napsat zprávu

Zanechte nám prosím své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR