Naše domy

Domy promyšlené od začátku do konce. Bydlení připravené na rodinné oslavy i odpočinek s knížkou na terase.

Obývací pokoj

Srdce celého interiéru, místo k odpočinku po náročném dni i pro setkávání s hosty. Ve svém obývacím pokoji byste se měli cítit především příjemně a uvolněně. Při jeho zařizování mějte na paměti, že právě zde budete trávit nejvíce času. Abyste na zařizování nebyli sami, je tu náš bytový poradce. Spolu s ním vyberete vše tak, abyste se ve svém novém domově cítili perfektně. 

Obývací pokoj

Kuchyně

Kuchyně s jídelnou je v domácnosti místem, kde se setkáváme s celou rodinou u společného jídla. Při jejím zařizování můžete využít propojení s obývacím pokojem a předem si vše do detailu naplánovat tak, aby byla co nejvíce prakticky řešená. S návrhem i zařízením vám umíme pomoci ve spolupráci se společností Oresi. Ta nabízí kuchyně na míru z moderních materiálů, s důmyslnými úložnými prostory a vysokou úrovní vybavení. A to vše za výhodné ceny. Bližší informace naleznete na našich webových stránkách přímo zde.

Kuchyň

Koupelna

Odpočinek, čistota a potřeba skutečného soukromí. Právě tato výjimečná místnost by v sobě měla snoubit váš individuální vkus a současně praktičnost. Díky široké škále různých typů obkladů, van, toalet a dalších zařizovacích předmětů, které jsou součástí již standardního vybavení, si můžete koupelnu navrhnout přesně podle vašich představ. Stejně tak můžete využít služeb našich designérů, kteří vám díky dlouholetým zkušenostem pomohou ve vašem novém domově zkombinovat komfort i eleganci. 

Koupelna

Zahrada

Ničím nerušený oddych na čerstvém vzduchu v soukromí vlastního domova vás nabije novou energií. Zahrada nabízí skvělý životní prostor a je jen na vás, jak ho využijete. Zda na víkendové grilování s rodinou a přáteli, péči o rostliny nebo jen k odpočinku ve stínu. Zahrada nabízí nezměrné vyžití i vašim milovaným ratolestem. Ty si mohou hrát v jejím bezpečí, zatímco vy budete doma například připravovat společnou večeři. 

Každé roční období vám navíc do zahrady přinese odlišnou paletu barev, vůní a možností. Stačí se jen nechat unést.

Zahrada

Napsat zprávu

Zanechte nám prosím své údaje, abychom vás mohli kontaktovat.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR